Проблема вибору професії, визначення сфери діяльності, професійної підготовки, а потім майбутнього працевлаштування — визначальне і доленосне питання для кожного. Особливо це важливо для школярів, для тих, хто стоїть на старті свого трудового шляху.

Щоб допомогти із вибором майбутнього професійного шляху на базі Центру психологічного діагностування Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини викладачі факультету соціальної та психологічної освіти Юлія Мудрицька та Світлана Заєць провели комп’ютерне професійне діагностування для учнів Цибулівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Монастирищенської районної ради Черкаської області.

У ході роботи учнів ознайомили з основними досягненнями та діяльністю УДПУ, зазначили перелік спеціальностей, за якими проводиться підготовка в університеті. Особливі враження учні отримали після консультування, яке здійснювалось на основі оброблених результатів тестування та отриманих рекомендацій психолога на фірмовому бланку.

Цікавою й захоплюючою для школярів була екскурсія до університетського планетарію.