Наш університет активно долучається до міжнародних проектів у галузі вищої освіти і, зокрема, успішно працює у проекті «EMINENCE», який фінансується Європейською Комісією в рамках програми «Erasmus Mundus». Ця програма має на меті підвищити якість вищої освіти і сприяти веденню діалогу і взаєморозумінню між людьми і культурами засобами мобільності й академічної співпраці. Проект надає стипендії на навчання в партнерських університетах Польщі, Португалії, Швеції, Франції, Італії студентам, магістрантам, аспірантам, докторантам, а також працівникам університетів із України, Білорусі, Молдови, Грузії, Азербайджану, Вірменії (2013 – 2016 р.р.).

Доцент кафедри теорії та практики іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини Тетяна Піонтковська виборола стипендію проекту EMINENCE в рамках програми “Erasmus Mundus”. Тетяна Олександрівна у липні вже пройшла тижневе стажування у літній школі з підвищення кваліфікації для вчителів та викладачів англійської мови, організованій Британською Радою та International association of teachers of English as a Foreign Language (IATEFL Україна), а цими днями на півроку відбула до Португалії для здійснення наукового дослідження та підвищення фахової кваліфікації в Університеті міста Порто.

Зичимо успіху!