На технолого-педагогічному факультеті відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Проблеми та перспективи професійної освіти в сучасних умовах».

Пленарне засідання конференції відкрив д.п.н., проф., перший проректор УДПУ Олександр Безлюдний.

В процесі роботи розглядалися питання проблем та перспектив професійної освіти в сучасних умовах. До наукового обговорення долучились провідні науковці – доктори педагогічних та технічних наук, професори та доценти УДПУ: Олександр Коберник – доктор педагогічних наук, професор, директор Інституту природничо-математичної та технологічної освіти, завідувач кафедри теорії та методики навчання технологій; Станіслав Ткачук – доктор педагогічних наук, професор, декан технолого-педагогічного факультету; Талят Азізов – доктор технічних наук, професор, академік Академії будівництва України, завідувач кафедри техніко-технологічних дисциплін, охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Передували пленарному засіданню українська ярмарка, виставка робіт декоративно-ужиткового мистецтва та майстер-класи, підготовлені студентами технолого-педагогічного факультету.

Було представлено такі вищі навчальні заклади: Українська інженерно-педагогічна академія (м.Харків); Донбаська державна машинобудівна академія; Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова; Національний університет біоресурсів і природокористування; Хмельницький національний університет; Чернігівський національниий педагогічний університет імені Т. Г. Шевченка; Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка; Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка; Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського; Бердянський державний педагогічний університет; Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького та Департаменти освіти і науки обласної державної адміністрації Черкаської, Вінницької Кіровоградської та Івано-Франківської областей.

Згідно програми конференції, відбулися секційні засідання присвячені актуальним питанням підготовки фахівців в системі професійної освіти, вітчизняного та зарубіжного досвіду розвитку професійної освіти, ступеневій підготовці в умовах модернізації системи професійної освіти, методичних аспектів фахової підготовки учнів професійно–технічних навчальних закладів.

За підсумками конференції підготовлено рекомендації щодо шляхів розвитку професійної освіти. Всеукраїнська конференція пройшла успішно і змістовно. Організаційним комітетом за результатами проведеної конференції підготовлено збірник наукових праць та тез, учасники отримали сертифікати. Окрім того, шановані гості мали змогу відвідати мальовничі куточки Національного дендрологічного парку «Софіївка».