В презентації взяли участь викладачі, аспіранти, студенти, науковці, державні службовці, представники місцевих органів самоврядування. У презентованому виданні, на основі глибокого наукового аналізу теоретико-методологічних підходів до формування сучасної стратегії економічного розвитку України, автором визначено основні завдання щодо формування сучасної політики держави та забезпечення її конкурентоспроможності.

Активними учасниками обговорення проблем економіки України стали проректор з наукової роботи університету кандидат історичних наук, доцент Дудник О.В., завідувач кафедри економіки підприємства, фінансів і туризму, доктор економічних наук, професор Музиченко А.С., декан економічного факультету кандидат педагогічних наук, доцент Кірдан О.Л., доценти Загарій В.К., Ковальчук Т.Г., Курмаєв П.Ю., Петренко П.С., Чвертко Л.А.

Відповідаючи на численні запитання, Мунтіян В.І. наголосив на важливості пошуку нових, адекватних сучасним умовам, шляхів глобального та національного економічного сталого розвитку.