Співробітники кафедри загального землезнавства та геології природничо-географічного факультету нашого університету 2 березня презентували свої навчально-методичні напрацювання у галузі географії.

Особливістю цієї події є те, що професорсько-викладацьким складом забезпечено якісне викладання дисциплін, які були введені у навчальний план 2014-2015 навчального року підготовки бакалаврів, спеціалістів і магістрів за фахом «Географія».

Наукові праці видані у співавторстві молодих викладачів та досвідчених доцентів і професорів кафедри. Автори публікацій представили їх педагогічній спільноті, а саме:

2 навчальні посібники
- «Регіональний геолого-геоморфологічний аналіз» (авт.-укл. доц. Лаврик О.Д., доц. Осадчий О.С., викл. Панкратенкова Д.О.);

- «Основи палеогеографії» (авт.-укл. проф. Половка С.Г., викл. Панкратенкова Д. О.);

1 курс лекцій
«Історія розвитку географічної науки в Україні» (авт.-укл. проф. Половка С.Г., викл. Половка О.А.);

2 методичні розробки
- «Загальне землезнавство» (авт.-укл. доц. Лаврик О.Д.);
- «Історія географії» (авт.-укл. проф. Половка С.Г., викл. Половка О.А.).

На думку авторів, їх публікації будуть сприяти більш глибокому вивченню навчальних дисциплін та підвищуватиме потяг до навчання студентської молоді.

Побажаємо авторам творчої наснаги та реалізації задуманого в їх подальших навчально-методичних напрацюваннях!