23 листопада в місті Київ у Будинку футболу відбулась звітно-виборча конференція ВФАС, на яку були запрошені та відвідали представники університету, декан факультету фізичного виховання – Сергій Ящук, завідувач кафедри теорії та методики спорту – Руслан Маслюк, керівник спортивного клубу, тренер-викладач з футболу – Володимир Щербина.

На конференції, Президент ВФАС Іван Крулько, прозвітував щодо діяльності Всеукраїнської футбольної асоціації студентів за період 2017-2023 рр. Було обрано нового Президента, віце-президентів, Виконавчий комітет та Ревізійну комісію Всеукраїнської футбольної асоціації студентів. Були внесені зміни до статуту та вибрано уповноважених осіб, які проводитимуть реєстрацію змін у Всеукраїнської футбольної асоціації студентів.

Новим Президентом Всеукраїнської футбольної асоціації студентів було обрано Романа Гребу.

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини сподівається на подальшу співпрацю з ВФАС та успішні виступи наших футбольних команд на Всеукраїнській та Міжнародній арені.