Представники Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини взяли участь в урочистостях з нагоди 20-річчя від дня заснування Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського НАПН України.

В межах святкування ювілею відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційне забезпечення сфери освіти та науки: до 20-річчя Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського».

За плідну наукову діяльність та багаторічну співпрацю Почесною грамотою НАПН України нагороджена доктор педагогічних наук, професор, проректор з інноваційних досліджень та європейської інтеграції Наталія Коляда.

Почесною грамотою ДНПБ України ім. В.О.Сухомлинського нагороджена доктор педагогічних наук, доцент, декан факультету соціальної та психологічної освіти Оксана Кравченко.

Вітаємо з нагородами! Хай будуть ще вагомішими наукові здобутки в сфері зміцнення інформаційного потенціалу держави і суспільства.