І знову у нашому польському партнерському навчальному закладі – Інституті Європейської культури Познанського університету ім. Адама Міцкевича відбулася подія, яка сколихнула не лише студентів і викладачів, а й громаду міста Гнєзно. У рамках масштабного заходу «Ніч університету – 2014. Європа в Європейському Колегіумі» відбувся чудовий концерт під назвою «Слов’янський хоровод», який підготували спільними зусиллями студенти з України, Росії, Польщі та Литви.

Глядачі мали можливість почути відомі народні пісні українською, російською і польською мовами, які супроводжувалися танцями та хороводами. Цей концерт також мав на меті показати те, як студенти з різних країн підтримують одне одного у нелегкий період, а також бажають миру і злагоди між усіма слов’янським народами.