З нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови на факультеті іноземної філології відбулося вручення грамот та заохочувальних призів студентам, які стали переможцями вузівського туру олімпіад з англійської, німецької та французької мов.

У предметній олімпіаді з німецької та французької мов взяли участь студенти 4-5 курсу та магістранти факультету. Програмою олімпіади передбачено виконання завдань з аудіювання, читання, письма та усного мовлення.

Переможцями олімпіади з німецької мови стали:

• 1 місце – Наталія Ставчук (41 група); Софія Тютюнник (51 група);
  • 2 місце – Вікторія Філоненко (42 група); Людмила Волошина (51 група);
  • 3 місце – Наталія Олексюк (41 група); Катерина Гаврилюк (42 група); Елеонора Драчук – 51 (група).

Переможці олімпіади з французької мови:

• 1 місце – Владлена Байдалюк (44 група); Тетяна Марченко (44 група);
  • 2 місце – Аліна Підпалюк (43 група); Лариса Вельган (52 група).
  • 3 місце – Тетяна Баланова (43 група);

У предметній олімпіаді з англійської мови взяли участь 36 студентів 2-5 курсу та магістранти факультету іноземної філології. Програмою олімпіади передбачено виконання завдань з аудіювання, читання, письма та творчого характеру.

Переможцями вузівського туру олімпіади з англійської мови стали:

• 1 місце – Марина Якубівська (32 група);
  • 2 місце – Ірина Юц (32 група);
  • 3 місце - Марина Вербовська (21 група).

Заохочувальними грамотами були нагороджені Інна Масік (22 група), Анастасія Ковальчук (11 група), Олена Стрижак (22 група), Павло Радченко (11 група).

Бажаємо усім подальших успіхів в опануванні іноземних мов!