Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Сербія в Україні Раде Булатович надіслав вітання нашому університету із Новим роком та Різдвом Христовим.

Нагадаємо, що в нашому університеті здобувають освіту студенти із Сербії. За роки навчання вони показали свої здібності й талант. Виступи музичного тріо «Serbian Star» у складі студентів кафедри інструментального виконавства Йована Дрманіча, Дарко Марковіча і Александара Джорджевіча, створеного 2014 року, полюбилися глядачам численних концертних залів. На їх рахунку – безліч конкурсів і здобутих на них нагород. Один із — Міжнародний фестиваль мов і культур. За сприяння поїздки тріо «Serbian Star» на цей культурний  форум подяку ректору УДПУ Олександру Безлюдному надіслав Посол Республіки Сербія в Україні Раде Булатович.