Проректор з міжнародних зв’язків та стратегічного розвитку Володимир Миколайко бере участь у проєкті «Інноваційний університет та лідерство. Фаза VI: Моделі академічної автономії та університет в системі освіти впродовж життя», який проходить у Варшавському університеті Республіки Польща.

Під час перебування у закордонному відрядженні Володимир Валерійович провів ряд зустрічей із представниками адміністрацій польських закладів вищої освіти, а саме: Краківським Політехнічним Університетом імені Тадеуша Костюшко; Краківським Педагогічним Університетом; Ягеллонським Університетом у Кракові; Варшавським Університетом.

Метою зустрічей стало обговорення можливостей розширення міжнародних зв’язків, налагодження співпраці та обмін досвідом.