З посольства Туркменістану в Україні на ім’я ректора Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, професора, доктора педагогічних наук Олександра Безлюдного надійшов лист від Надзвичайного і Повноважного Посла Туркменістану в Україні та Молдові Нурберди Аманмурадова, який нещодавно побував у нашому університеті. Ось, що він пише: «Шановний Олександре Івановичу!

Дозвольте подякувати Вам за теплий прийом, гостинність і надане з Вашого боку всіляке сприяння в проведенні зустрічі зі студентством з Туркменістану,

Щиро радий нашому знайомству і сподіваюся на взаємовигідну підтримку і співпрацю в подальшому.

Від щирого серця бажаю Вам професійних успіхів, благополуччя, сил, здоров'я і всіх благ!

З повагою, Посол Н. Аманмурадов».