Уманська міськрайонна волонтерська організація «Разом» надіслала подяку на ім’я ректора УДПУ імені Павла Тичини, професора Олександра Безлюдного, в якій говориться:

«Шановний Олександре Івановичу!

Колектив міськрайонної волонтерської організації "Разом" висловлює Вам та ввіреному навчальному закладу щиру подяку за свідому громадянську позицію та небайдужість до майбутнього країни.

Просимо Вас висловити особисту подяку за високі моральні якості, патріотизм студентам-волонтерам Євгену Романчуку (факультет української філології), Марії Титаренко (факультет мистецтв), Марині Барабаш (факультет початкової освіти), Станіславу Блажчуку, Марії Федорів та Мирославі Стецько (історичний факультет), які під час літніх канікул, не шкодуючи власних сил, здоров'я та часу, допомагали нашим військовим, що захищають українську землю та цілісність держави в зоні АТО.

Дякуємо за підтримку і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

З повагою Уманська міськрайонна волонтерська організація «Разом».