В Інституті соціальної та економічної освіти УДПУ пройшла акція «Подаруй науковій бібліотеці книгу», під час якої викладачами було зібрано біля 250 повнотекстових електронних версій підручників, посібників та наукових видань з основних дисциплін кафедр Інституту. Зокрема, фонди наукової бібліотеки університету поповнено 114-ти електронними примірниками книг з економіки, фінансів та права, 105-ти виданнями психолого-педагогічного спрямування. Розширено фонди повнотекстових документів зі спортивних дисциплін, теорії та методики фізичного виховання, валеології. Організатори акції – дирекція Інституту та деканати факультетів – переконані, що презентовані матеріали забезпечать широкий доступ студентів та викладачів університету до видань, які ще донедавна були у приватних колекціях, а їх використання сприятиме забезпеченню належного методичного рівня самостійної та індивідуальної роботи студентів.