11 квітня на факультеті початкової освіти відбувся регіональний семінар «Державний стандарт початкової загальної освіти: перспективи впровадження» за участю Савченко Олександри Яківни – дійсного члена Національної академії педагогічних наук України, доктора педагогічних наук, професора, заслуженого працівника народної освіти України.

У роботі семінару взяли участь вчителі початкових класів міста і району, викладачі факультету початкової освіти, факультету дошкільної освіти, аспіранти, магістранти та студенти.

Савченко Олександра Яківна ознайомила присутніх зі змінами, що відбуваються у початковій школі відповідно до прийнятого Державного стандарту початкової загальної освіти.

В обговоренні проблеми взяли участь Кузь Володимир Григорович – доктор педагогічних наук, професор, дійсний член Академії педагогічних наук України, заслужений діяч науки і техніки України, завідувач кафедри дошкільної педагогіки та психології; Комар Ольга Анатоліївна – доктор педагогічних наук. професор кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі; Якимчук Борис Андрійович – кандидат психологічних наук, доцент, декан факультету початкової освіти; Попиченко Світлана Сергіївна – кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультету дошкільної освіти; Осіяненко Наталія Миколаївна – методист міського методичного кабінету відділу освіти Уманської міської ради; Бержанір Галина Іванівна – методист районного методичного кабінету Уманської районної ради; Тупчій Вікторія Володимирівна – вчитель молодших класів Уманської ЗОШ №11 імені М.П.Бажана, керівник міського методичного об’єднання вчителів 4-х класів.

У ході роботи семінару Савченко Олександра Яківна відповіла на запитання вчителів і студентів щодо виробничих ситуацій, які можуть виникати в ході поетапного впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти.

Користуючись нагодою, Олександра Яківна вручила почесні грамоти студентам, які відзначилися у науковій роботі факультету.

На згадку про зустріч зі студентами факультету початкової освіти Савченко О.Я. посадила сакуру.