00

За ініціативи Уповноваженого із захисту державної мови за підтримки Міністерства освіти і науки України, Всеукраїнського проєкту «Єдині», студентських мовних омбудсменів та Асоціації мовних курсів започатковано Всеукраїнський збір книжок «Вільні читають українською».

Запрошуємо студентів, науково-педагогічних працівників та співробітників Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини долучитися до проєкту та організувати збір книжок з домашньої бібліотеки. Тематика та рік випуску книжок необмежені, важливо, щоб книжки були в гарному стані й без пошкоджень. Книги можна приносити в укриття корпусу № 1 та корпусу № 3, де облаштовані книжкові полиці. Збір триватиме до кінця травня.

Зібрані книги підуть на формування книжкових поличок в укриттях та поповнення бібліотечних фондів в містах, які постраждали внаслідок військової російської агресії.