30 листопада 2023 р. на факультеті соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася урочиста зустріч, з нагоди відзначення кращих з кращих, які взяли участь у конкурсі «Академічна доброчесність: данина моді, чи життєва необхідність?». Дана подія є ще одним важливим кроком до формування освітнього середовища, де цінність знань поєднується з високими стандартами етики та чесності.

Докладніше ознайомитися з інформацією про конкурс можна за посиланням

Дякуємо всім, хто долучився до конкурсу «Академічна доброчесність: данина моді, чи життєва необхідність?», адже значення таких заходів дуже важливе і диктується вимогами часу, адже саме дотримання принципів академічної доброчесності впливає на репутацію закладів освіти. Де більше доброчесності – там більше знань!