00

Уманський державний педагогічний університет розпочав прийом заяв та документів для підготовки громадян України до вступу у заклади освіти (далі – ПГУ). Під керівництвом досвідчених викладачів довузівська підготовка націлена на підготовку майбутніх вступників (випускників 11 класу) для складання національного мультипредметного тесту та підготовку з узагальнення та систематизації знань учнів закладів середньої освіти ІІ ступеню (гімназії) (випускників 9 класу).

У програму навчання для осіб, що здобувають (здобули) повну загальну середню освіти входять наступні предмети:

• українська мова;
  • математика;
  • історія України;
  • англійська мова;
  • біологія;
  • фізика;
  • хімія;
  • географія.

Слухач має можливість обрати максимум 4 предмети для підготовки.

З метою надолуження освітніх втрат учні, які здобувають (здобули) базову середню освіти (випускники 9 класу) можуть пройти підготовку з української мови, математики, історії України та англійської мови.

Загальна тривалість підготовки складає 6 місяців без відриву від основного місця навчання.

Попереднє бронювання на курси ПГУ можна здійснити шляхом заповнення реєстраційної форми на сайті: https://forms.gle/UyN4UKkPNM7zw36d9

Для зарахування на курси потрібно подати:

• копія паспорта слухача;
  • копія паспорта одного з батьків (для осіб, віком до 18 років);
  • ідентифікаційний номер;
  • 2 конверти з марками.

Переваги курсів ПГУ УДПУ імені Павла Тичини:

• комплексна підготовка до складання НМТ;
  • компенсація освітніх втрат та підготовка до подальшого навчання у закладі освіти;
  • авторські методики навчання;
  • діагностика рівня знань;
  • індивідуальний підхід до кожного слухача;
  • ознайомлення з особливостями вступної кампанії.
  • індивідуальні профорієнтаційні консультації.
  • формування «Карти вступу».
  • слухачам, які успішно закінчили підготовчі курси Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, до загального конкурсного показника будуть додаватися додаткові бали при вступі на спеціальності особливої підтримки.

Навчання на курсах розпочинається з 09 листопада 2024 року.

Документи приймаються до 02 листопада 2024 року.

Адреса: м. Умань, вул. Садова, 2, каб. 208

Телефон: (04744) 4-05-20, 096-03-39-633, 093-938-02-20, 095-477-01-72.