5-6 квітня в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини пройшов Перший всеукраїнський форум-практикум «Уманська мережка», організований за ініціативи кафедри хореографії та художньої культури факультету мистецтв та хореографічного колективу «Крок вперед» Вікторії Глобчак.

Форум об’єднав митців та фахівців української народної хореографії навколо проблем збереження та розвитку традицій українського народного танцю.

Дводенна програма Форуму-практикуму включала в себе засідання круглого столу, лекції, презентації українського танцювального вбрання, майстер-класи, благодійний святковий концерт за участі кращих хореографічних колективів України.

Детальніше на сайті

Два дні цікавих дискусій, інтенсивних навантажень, професійних майстер-класів від фахівців українського народного танцю залишили в учасників незабутні враження і емоції.