Яскраву подію посвяти в студенти першокурсники технолого-педагогічного факультету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини запам’ятають назавжди. Традиційно свято урочистої інавгурації першокурсників завершилося поїздкою до спортивно-розважального центру «Пейнтбол-клуб», розташованого поблизу міста. Таке незвичайне знайомство з новими спудеями було організовано керівництвом ТПФ, а саме деканом Станіславом Ткачуком та його помічниками.

Першокурсники в невимушеній обстановці спілкувалися між собою та знайомилися з викладачами-кураторами. Студенти брали активну участь у спортивних змаганнях з настільного тенісу, гри в шахи, волейболу, футболу, підтягуванні на перекладині. Але найцікавішим моментом відпочинку була, звичайно, гра в пейнтбол та водне поло. Коли ще можна позмагатися зі своїми педагогами!

Завершився виїзд дружньою вечерею, приготовленою спільними зусиллями першокурсниками та викладачами.