Студенти нашого університету вибороли два перших та друге місце на першому Чемпіонаті Черкаської області з Комбат Дзю-Дзюцу (Бойове Джиу-Джитсу). Змагання, які відбулися 5 лютого 2017 року в смт. Маньківка, проводились із метою відбору кращих спортсменів для представлення Черкащини на Чемпіонаті України 1-2 квітня в місті Києві.

Переможців Чемпіонату визначали по категоріях. І місце з фул-контакту у ваговій категорії до 84 кг виборов студент факультету фізичного виховання Максим Сич. Серед борців у ваговій категорії до 69 кг І місце здобув студент факультету фізичного виховання Ельнур Хошмурадов. Студент факультету професійної та технологічної освіти Віктор Сич посів ІІ місце у ваговій категорії до 76 кг з фул-контакту.

Отже, перемоги наших хлопців у Чемпіонаті з Комбат Дзю-Дзюцу забезпечують їм місце у збірній Черкаської області. Бажаємо нашим спортсменам добре підготуватися й успішно виступити на Чемпіонаті України!