У березні на базі ЧНУ імені Б.Хмельницького пройшов чемпіонат Черкаської області з боксу серед чоловіків та молоді. Взяти участь у престижній першості до обласного центру завітали більше сотні спортсменів із 12-ти команд.

На чемпіонаті області наше місто представляли 22 боксери, серед них 6 студентів УДПУ імені Павла Тичини.

Виступи уманських боксерів були успішними: 20 спортсменів стали призерами змагань, 4 боксерів повернулися додому із перемогами.

Студенти нашого університету також зайняли призові місця:

• І місце завоював Владислав Рудик у вагогій категорії 52кг;
  • ІІ місце посів Андрій Смірнов у вагогій категорії 64кг;
  • ІІІ місце вибороли Ярослав Петриченко у вагогій категорії 69кг, Сергій Поліщук у вагогій категорії 81кг, Вадим Ковальський у вагогій категорії +91кг

Кращі спортсмени чемпіонату потрапили до збірної Черкаської області. Наприкінці березня вони візьмуть участь у Кубку України з боксу.

Вітаємо наших боксерів із перемогами на обласному чемпіонаті та бажаємо ще яскравіших поєдинків у майбутньому!