Учасниками Всеукраїнських змагань з велоспорту, що проходили з 31 липня по 2 серпня у м.Знам`янка Кіровоградської області, стали спортсмени із Кіровоградської, Дніпропетровської, Донецької, Полтавської, Черкаської та Миколаївської областей. За першість у перегонах змагалася і студентка факультету фізичного виховання нашого університету Віра Борисюк.

В індивідуальній та груповій гонках юна велосипедистка виборола бронзові медалі, а в гонці «Критеріум» серед юніорок 1998 р.н. і старше Віра продемонструвала найкращий результат.

Зазначимо, що лише цього року на двох всеукраїнських змаганнях, які проходили у Знам’янці, Віра Борисюк завоювала 5 нагород, одна з яких золота.

Щиро вітаємо нашу спортсменку із перемогами і бажаємо подальших успішних виступів та підкорення нових спортивних вершин!