Студенти факультету української філології, учасниці університетського літоб’єднання імені Миколи Бажана (керівник - доцент кафедри української літератури, українознавства та методики їх навчання, член Національної спілки письменників Марина Павленко) стали переможцями обласного літературного конкурсу «Роду криниця віща».

Літературні твори майбутніх філологів УДПУ, присвячені проблемам роду та родинних цінностей, ролі збереження духовного родинного спадку, за результатами конкурсу визнані одними з найкращих. Поетична добірка Наталії Кучеренко посіла почесне I місце, твори Анастасії Кириленко та Вікторії Капуловської розділили друге місце.

Під час церемонії нагородження наші студентки отримали грамоти, пам’ятні подарунки і книги. Та найбільшою радістю для кожного юного літератора стала щойно видрукувана збірка кращих творів 75-ти учасників конкурсу (загалом учасниками стали понад 180 обдарованих дітей та студентів із 17 районів Черкащини).

Засновниками та організаторами літературного конкурсу «Роду криниця віща» виступили: Черкаська обласна організація Національної спілки письменників України спільно із КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми Черкаської обласної ради» за підтримки Управління освіти і науки Черкаської, Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю обласної державної адміністрації.

Вітаємо студенток та їхнього керівника із вагомою перемогою та бажаємо невпинного творчого росту, натхнення та нових літературних досягнень!