Серед низки нагород, які одержали студенти нашого університету з нагоди святкування Міжнародного дня студента, - грамота за перемогу в міському фотоконкурсі «Ми – студентство».

Фотоконкурс був організований та проведений відділом у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради спільно із учасниками «Академії молодіжного лідера». До участі у конкурсі були запрошені всі вищі навчальні заклади міста Умані, кожен з яких мав право надіслати лише одне фото на студентську тематику.

Результати фотоконкурсу були оголошені під час загальноміського святкового заходу до Міжнародного дня студента, що відбувся напередодні в актовій залі нашого університету. Приємно відзначити, що фото, надіслане на конкурс УДПУ імені Павла Тичини, визнано найкращим. Вітаємо із перемогою!