5 липня виповнилася річниця смерті Олександра Семеновича Осадчого. Раптова смерть забрала життя людини, яка понад усе любила життя, повною мірою віддавалася улюбленій роботі, цінувала родину і друзів.

Олександр Семенович пропрацював в Уманському державному педагогічному університеті майже 30 років. В його особі університет втратив талановитого науковця, педагога, активного громадського діяча.

За час роботи в УДПУ завідував кафедрами географії та основ сільськогосподарського виробництва, географії та екології, виконував обов’язки проректора з адміністративно-господарської частини, декана факультетів ЗТД та природничого.

Більше десяти років Олександр Семенович очолював первинну профспілкову організацію нашого університету, гідно і з честю захищаючи інтереси її членів.

Ми пам’ятаємо його чудовий голос, веселі розповіді, гарну вдачу та добру душу.

Біль і смуток назавжди оселились в наших серцях з приводу трагічної смерті Олександра Семеновича. Пам’ятаємо, сумуємо…

Студрада