Історичний факультет та Польський культурно-освітній центр Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини –  співорганізатори Палацових зустрічей у Тальному, які були присвячені Дню Конституції та Дню архітектора.

Програма була надзвичайно цікавою. Активну участь в заході брали в.о. завідувача кафедри всесвітньої історії та методик навчання, директор Польського культурно-освітнього центру проф. Ігор Кривошея та доцент кафедри всесвітньої історії та методик навчання Катерина Діденко.

Учасники зустрічі провели аукціон підтримку ЗСУ. Зібрані кошти буде додано до збору, який ініціювали здобувачі вищої освіти та науково-педагогічні працівники історичного факультету з метою закупівлі дронів для наших оборонців.

Детальніше на сайті