Центр «Євроосвіта» опублікував черговий рейтинг вищих навчальних закладів «Топ-200 Україна», який цьогоріч став одинадцятим.

Рейтинг оцінює наукометричні дані (кількість цитувань за системами Scopus чи Web of Science, кількість міжнародних грантів, характеристики професорсько-викладацького складу та інше). Окрім того, за рекомендаціями світового координатора університетських рейтингів - міжнародної організації IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence (Брюсель), «ТОП – 200 Україна» враховує реальну інноваційна діяльність, тісний зв'язок університетів з розвинутим ринком праці та досягнення світового рівня, що в сучасних умовах є найважливішими критеріями рейтингування.

За сукупністю вищезазначених критеріальних вимог в рейтинговій таблиці «ТОП-200 Україна» УДПУ імені Павла Тичини посідає 135 місце, утримавши тим самим свої позиції на рівні минулого року.

П’ятірка ж лідерів рейтингу залишила незмінною.

Із методологією та рейтинговою таблицею «ТОП-200 Україна» можна ознайомитись на сайті центру «ЄвроОсвіта» (http://www.euroosvita.net/index.php/?category=1&id=5209).