16 вересня 2010 р. відбулася звітно-виборна конференція студентського самоврядування університету. Проаналізовано діяльність студентської ради УДПУ за 2009-2010 н.р., визначені завдання на майбутнє. Обраний новий склад студентської ради університету, до якої увійшли представники всіх факультетів, студклубу, профспілки, студентського наукового товариства (всього 30 осіб). До складу Вченої ради університету обрано 5 студентів.

Головою студради вдруге стала Чухрій Алла (факультет української філології, 61 група), заступником голови – Слободяник Олександр (факультет іноземної філології, 41 група), секретарем обрана Богачик Олена (факультет української філології, 51 гр.).

Конференція також затвердила нове Положення про студентське самоврядування. Уже на першому засіданні студентський актив розподілив доручення та затвердив план роботи на 2010 – 2011 н. р.

Вітаємо новообраних членів студради, віримо, що вони виправдають високу довіру студентського загалу.

Побажаємо їм успіху!