Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини відповідно до Закону України «Про вищу освіту» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад науково–педагогічних працівників (наказ № 1319 о/д від 27.10.2020р.).

Декан факультету дошкільної та спеціальної освіти – 1ст.

Директор навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти – 1 ст.

Завідувач кафедри виховних технологій та педагогічної творчості – 1ст.

Завідувач кафедри теорії і методики фізичного виховання – 1ст.

Завідувач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва – 1 ст.

Завідувач кафедри педагогіки та освітнього менеджменту – 1 ст.

Завідувач кафедри української мови та методики її навчання – 1 ст.

Завідувач кафедри англійської мови та методики її навчання – 1 ст.

Завідувач кафедри слов′янських мов та зарубіжної літератури – 1ст.

Завідувач відділу аспірантури і докторантури – 1 ст.

Кафедра фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі:

викладач – 1 ст.

Кафедра виховних технологій та педагогічної творчості у початковій школі:

доцент – 2 ст. (1 ст. дисципліни – «Педагогіка позашкільної освіти», «Теорія і методика виховної роботи»; 1ст. дисципліна – «Основи педагогічної майстерності»).

Кафедра теорії і методики фізичного виховання:

викладач – 1 ст.

Кафедра музикознавства та вокально-хорового мистецтва:

доцент – 2 ст. (1 ст. дисципліни – «Хоровий клас», «Диригування.»; 1ст. дисципліна – «Музика ХХ століття», «Історія музики»).

старший викладач – 1ст.;

Кафедра хореографії та художньої культури:

доцент – 0,95 ст.

Кафедра психології:

викладач – 1 ст.

Кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи:

професор – 1 ст.

Кафедра педагогіки та освітнього менеджменту:

доцент – 3 ст. (1 ст. – дисципліни  «Педагогіка», «Педагогічна етика»; 1 ст. – дисципліни   «Педагогіка і психологія», «Історія педагогіки»; 1 ст. – дисципліни «Основи педагогічних досліджень», «Педагогіка»).

Кафедра дошкільної освіти:

старший викладач – 3 ст.

Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти:

викладач – 1 ст.

Кафедра інформатики і інформаційно-комунікаційних технологій:

доцент – 2 ст. (1 ст. – дисципліни «Інформатика та ІКТ», «Захист інформаційних ресурсів»; 1 ст. – дисципліни   «Програмування», «Методика навчання інформатики»).

Кафедра біології та методики її навчання:

викладач – 1 ст.

Кафедра хімії, екології та методики їх навчання:

доцент – 1 ст.

Кафедра технологічної освіти:

викладач – 1 ст.

Кафедра професійної освіти та технологій за профілями:

старший викладач – 2 ст.  (1 ст. – дисципліна  «Мережеві цифрові технології», «Комп’ютерні мережі та захист даних»; 1 ст. – дисципліни  «Основні напрями розвитку та інновації в галузі харчових виробництв», «Облік, калькуляція і звітність на підприємствах харчової промисловості»).

Кафедра української літератури, українознавства та методики її навчання:

старший викладач – 1 ст.

Кафедра практичного мовознавства:

професор – 1 ст.;

викладач – 0,5 ст.

Кафедра англійської мови та методики її навчання:

старший викладач – 1 ст.

Кафедра теорії та практики іноземних мов:

Кафедра іноземних мов:

викладач – 0,5 ст.

Кафедра історії України:

доцент – 1 ст.

Кафедра соціальних і правових дисциплін:

доцент – 2,5 ст. (1 ст. – дисципліни  «Філософія», «Філософія та соціологія освіти»; 1 ст. – дисципліни «Правове забезпечення вищої освіти», «Теорія держави і права України»; 0,5 ст. – дисципліни   «Основи етики та естетики», «Логіка»);

викладач – 1 ст.

Кафедра фінансів, обліку та економічної безпеки:

доцент - 1 ст. (0,5 ст. – дисципліни  «Бухгалтерський облік», «Облік у бюджетних установах»; 0,5 ст. – дисципліни   «Облік ЗЕД (Облік зарубіжних країн)», «Облік ЗЕД (Облік та аналіз зовнішньоекномічної діяльності)»).

Кафедра маркетингу, менеджменту та управління бізнесом:

доцент – 4 ст. (1 ст. – дисципліни  «Менеджмент», «Теорія організації»; 1 ст. – дисципліни   «Статистика», «Маркетинг»; 1 ст. – дисципліни  «Економічна етика (Економічна етика та діловий етикет)», «Економічна психологія»; 1 ст. – дисципліни  «Маркетинг», «Митна справа»);

професор – 1 ст.

Кафедра економіки та соціально-поведінкових наук:

доцент – 2 ст. (1 ст. – дисципліни  «Основи наукових досліджень», «Основи економічної теорії»; 1 ст. – дисципліни   «Економіка підприємства», «Інноваційний розвиток підприємств»).

З Положенням про порядок проведення конкурсного відбору при заміщенні вакантних посад науково-педагогічних працівників Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та укладання з ними трудових договорів (контрактів), затвердженого вченою радою університету 26.12.2017 року (протокол №5) можна ознайомитися на офіційному веб-сайті університету www.udpu.edu.ua.

Документи приймаються з 30 жовтня 2020 року по 28 листопада 2020 року за адресою: вул. Садова 2, м. Умань, Черкаська обл., 20300, відділ кадрів (каб. 20).