На засіданні спеціалізованої вченої ради Д 74.053.01

в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини (зал засідань) відбудеться захист дисертаційного дослідження:

30 листопада 2017 року об 11.00 год.

на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук

зі спеціальності 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки

Кудла Марія Валеріївна

Організаційно-педагогічні засади управління початковою школою в Україні в другій половині ХІХ – на початку ХХ століття

Науковий керівник

доктор педагогічних наук, доцент Кірдан Олена Леонідівна, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, професор кафедри педагогіки та освітнього менеджменту.

Офіційні опоненти:

доктор педагогічних наук, старший науковий співробітник Осадчий Іван Григорович, Комунальний вищий навчальний заклад Київської обласної ради «Академія неперервної освіти», ректор;

кандидат педагогічних наук, доцент Бондаренко Геннадій Леонідович, Київський університет імені Бориса Грінченка, завідувач кафедри початкової освіти.

На засіданні спеціалізованої вченої ради Д 74.053.01

30 листопада 2017 року о 13.00 год.

на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук

зі спеціальності 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти

Карасєвич Сергій Анатолійович

Підготовка майбутніх учителів фізичної культури до фізкультурно-спортивної діяльності у загальноосвітніх навчальних закладах

Науковий керівник

доктор педагогічних наук, професор Совгіра Світлана Василівна, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, завідувач кафедри хімії, екології та методики їх навчання.

Офіційні опоненти:

доктор педагогічних наук, доцент Мединський Сергій Володимирович, Львівський державний університет фізичної культури імені Івана Боберського, професор кафедри педагогіки та психології;

кандидат педагогічних наук, доцент Максимчук Борис Анатолійович, Вінницький державний педагогічний університет імені М. Коцюбинського, доцент кафедри фізичного виховання.