На засіданні спеціалізованої вченої ради Д 74.053.01

в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини (зал засідань) відбудуться захисти дисертаційних досліджень:

19 грудня 2017 року 11.00 год.

на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук

зі спеціальності 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки

Біліченко Володимир Петрович

Розвиток музичної освіти в Україні у XVIII столітті

Науковий керівник

доктор педагогічних наук, професор Кочубей Тетяна Дмитрівна, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, професор кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи

Офіційні опоненти:

доктор педагогічних наук, професор Черкасов Володимир Федорович, Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, завідувач кафедри музично-теоретичних та інструментальних дисциплін; доктор педагогічних наук, професор Сташевська Інна Олегівна, ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», директор навчально-наукового інституту культури і мистецтв.

19 грудня 2017 року 13.00 год.

на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук

зі спеціальності 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки

Герасименко Оксана Володимирівна

Організаційно-педагогічні засади діяльності попечительських рад у навчальних закладах України (ХІХ – початок ХХ століття)

Науковий керівник

кандидат педагогічних наук, доцент Бондаренко Галина Василівна, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.

Офіційні опоненти:

доктор педагогічних наук, професор Осадчий Іван Григорович, Комунальний вищий навчальний заклад Київської обласної ради «Академія неперервної освіти», ректор; кандидат педагогічних наук, доцент Окольнича Тетяна Володимирівна, Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, доцент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту.