Під час конференції первинної профспілкової організації Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, що відбулася 27 червня 2017 року, було обрано заступника голови профкому університету.

Під час виступу голова профспілкової організації УДПУ Валентин Хитрук зазначив, що профком пропонує на цю посаду кандидата педагогічних наук, доцента кафедри інформатики та ІКТ Оксану Жмуд. Кандидатуру погоджено із обласною організацією Профспілки працівників освіти і науки.

Шляхом відкритого голосування абсолютною більшістю голосів заступником голови профспілкового комітету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини по роботі зі студентами було обрано кандидата педагогічних наук, доцента кафедри інформатики та ІКТ Оксану Жмуд.

Вітаємо Оксану Василівну і бажаємо їй плідної роботи на благо університету.