Нещодавно в університеті за ініціативи Інноваційного бізнес-інкубатора та кафедри економіки підприємства, фінансів, обліку і аудиту проведено науково-методичний семінар «Розвиток банківського бізнесу в умовах нестабільності».

Керівник відділення № 54 City Commerce Bank м. Умань Олександр Кисіль у своєму виступі охарактеризував напрямки діяльності очолюваного ним банку та особливості послуг, які надає установа.

Учасники семінару обговорювали стан банківського бізнесу, специфіку формування ресурсного потенціалу банків у сучасних умовах, а також надання банківських послуг в умовах нестабільності.

Студенти та гості науково-методичного семінару дізнались багато цікавої та корисної інформації і залишилися задоволеними від проведеної зустрічі.