Розпочався новий навчальний рік, а отже, і розпочалась нова напружена робота бібліотекарів по забезпеченню студентів навчальною літературою. Щоб не було тисняви і ажіотажу Науковою бібліотекою було розроблено графік обслуговування студентів по факультетам, який було розміщено на сайті бібліотеки і згідно якого студенти денної форми навчання щоденно мали можливість отримати літературу. За цей період для забезпечення навчального процесу було видано 27971 книга 1242 студентам-першокурсникам. Для останніх усе нове, незвичне, масштабне і, на перший погляд, складне та ніхто із них не залишився без допомоги. Працівники наукової бібліотеки швидко та вправно, а головне ввічливо та уважно видали усю необхідну, на сьогоднішній день, літературу.

Шановні користувачі! Пам’ятайте, що двері Наукової бібліотеки завжди відкриті для вас. Наша бібліотека та читацькі зали з радістю задовольнять всі ваші читацькі інтереси. Пізнавайте світ разом з нами!