Попри важкі реалії сьогодення, шляхетна справа благодійників продовжує жити в стінах бібліотеки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Цього разу у рамках акції «Національна академія наук України – бібліотекам»  ми отримали від Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М. Т. Рильського НАН України 48 видань народознавчого та мистецтвознавчого спрямування. Серед цінного книжкового дарунка – унікальний корпус фольклорно-етнографічних експедиційних джерел «Етнографічний образ сучасної України», перевидана етнографічна спадщина П. Чубинського, М. Костомарова, Ф. Колесси, багатотомні історії образотворчого та декоративного мистецтва, кіно, музики та театру, музичні та фольклористичні енциклопедичні праці.

Бібліотека Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини засвідчує свою повагу та висловлює щиру вдячність Національній академії наук України в особі її очільника – академіка НАН України Анатолія Загороднього, а також науковому колективу Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології
ім. М. Т. Рильського НАН України в особі директора – академіка НАН України Ганни Скрипник за поповнення книжкового фонду. Таке небайдуже, доброзичливе ставлення радує, надихає користувачів, і працівників бібліотеки. Адже нові книги – це завжди свято для широкого читацького кола.

Тішимося дарунками, сподіваємося на подальшу співпрацю!