Студент 3 курсу факультету іноземної філології Сергій Фріз як переможець проекту EMINENCE 2014 року відбув до Європи для проходження річного курсу навчання. Наш студент приступив до навчання в університеті Мальмо (Швеція).

Про свої перші враження Сергій написав у листі друзям, одногрупникам: «Привіт Всім! Переступив поріг до зовсім нового життя особливо студентського. Надзвичайно цікаво!

Тут в новітньому університеті навчаються представники 170 національностей. Отримую цінний досвід у Швеції. Також отримав незабутні емоції від минулого фестивалю у Мальмо - місті мого навчання.

Хотів би побажати натхнення новому поколінню Еміненс, оскільки навчання за цією програмою варте того, щоб рости і діяти!»