Наприкінці червня студенти 12 та 13 груп природничо-географічного факультету проходили навчально-польову практику з курсів «Метеорологія» та «Гідрологія» у селі Ставки Бершадського району на Вінниччині.
Студентів-приктикантів гостинно прийняла база відпочинку Уманського міського відділу охорони здоров’я.
Під час проходження навчально-польової практики майбутні вчителі набули навичок роботи з метеорологічними приладами та проводили гідрологічні вимірювання.
У рамках практики проводилися навчальні екскурсії долиною річки Південний Буг та на Чернятську ГЕС.
Також для студентів було організовано змістовне дозвілля з традиційними змаганнями з волейболу, купанням у річці, після яких студенти смакували вечерею.