3 листопада інноваційним бізнес-інкубатором, спільно з кафедрою економіки підприємств та фінансів, було проведено навчально-практичний семінар на тему : «Forex-торгівля на валютному ринку».

Із вступним словом виступив завідувач кафедри економіки підприємства і фінансів, д.е.н.,професор Музиченко Анатолій Степанович, який пояснив студентам, що таке ринок Forex, розповів історію його виникнення та поширення в Україні. Спеціаліст з Fоrex-трейдингу Солохов Віктор Георгійович ознайомив присутніх з практичними аспектами роботи на ринку, акцентував увагу на притаманних йому особливостях.

Після виступів доповідачів присутні обговорили дискусійні положення щодо перспективності ринку Forex на теренах нашої держави.