Вчора в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини під головуванням ректора Наталії Побірченко відбулося зібрання провідних науковців закладу. Наукова еліта ВНЗ обговорила пріоритетні напрямки наукової діяльності університету у 2013-2014 навчальному році. Було окреслено перспективи розвитку університету за основними показниками наукової роботи.

В обговорені питання активну участь взяли проректор з наукової роботи Олена Ярошинська, проректор з науково-педагогічної роботи Тетяна Кочубей, координатор міжнародної діяльності університету Оксана Заболотна, завідуюча відділом аспірантури та докторантури Галина Чирва, вчений секретар спеціалізованої вченої ради Наталія Коляда, завідуюча відділом навчальних технологій Катерина Іващенко.

Також відбулося зібрання перспективної молоді, яка планує пов’язати своє майбутнє з наукою.

Зустріч з майбутніми аспірантами продемонструвала готовність молодих науковців до навчання в аспірантурі, дослідження актуальних проблем сучасної науки та практики.

Тож зичимо всім науковцям університету успішного навчального року, наукових здобутків та перемог.