Питання реформування житлово-комунальної галузі в наш час є дуже актуальним. Щоб детальніше ознайомитися з ним, 2 листопада на базі інноваційного бізнес-інкубатора, спільно з кафедрою економіки підприємства і фінансів, на чолі із завідувачем кафедри, д.е.н., професором Музиченком Анатолієм Степановичем, був проведений науково-практичний семінар на тему: «Реформування житлово-комунальної галузі: зарубіжний досвід та українські реалії». Учасниками науково-практичного семінару були викладачі кафедри економіки підприємства і фінансів та студенти економічного факультету. Для кращого розуміння всієї складності та актуальності цієї теми були запрошені начальник відділу житлового господарства Уманської міської ради – Рязанов Володимир Дмитрович та начальник РЕУ № 1 – Швець Григорій Леонтійович, які й поділилися інформацією про сучасний стан житлово-комунальної галузі в цілому та,зокрема, в м. Умань. Під час семінару обговорювалися такі питання, як сучасний стан та перспективи розвитку житлового господарства міста, роль ЖЕКів в житловому господарстві,особливо після реформ в Державі, та досвід якої країни для покращення стану житлово-комунального господарства найдоцільніше було б перейняти Україні.