Для розширення знань студентів про практичну сторону страхового бізнесу в нашій країні, інноваційний бізнес-інкубатор спільно з кафедрою економіки підприємства і фінансів 14 вересня 2011 р. провів науково-методичний семінар на тему: “Страховий бізнес в Україні: реалії та перспективи розвитку”. Учасниками наукового-методичного семінару були викладачі, аспіранти та студенти економічного факультету, також запрошені були представники ВАТ «Страхова компанія ПЗУ Україна страхування життя» Володимир Вояковський та ПАТ «Страхова група» ТАС» Ігор Халахур, які і поділились інформацією про стан страхового ринку в Україні . Загалом, під час семінару обговорювалися питання ,присвячені становленню та розвитку вітчизняної страхової системи, інноваціям у страховій сфері, а також перспективам розвитку довгострокового накопичувального страхування життя та інших видів страхових послуг. Значний інтерес присутніх викликали питання особливостей функціонування страхового бізнесу та можливості працевлаштування студентів у цій галузі.