У рамках міських молодіжних спортивних ігор, що проводяться протягом навчального року молодь Умані змагалась у таких видах спорту: волейбол, баскетбол, міні – футбол, настільний теніс, гирьовий спорт, легка атлетика, шахи, легкоатлетичний крос, футбол.

У 2016-2017 навчальному році у молодіжних спортивних іграх міста Умані взяли участь понад 1250 студентів. А саме колективи фізичної культури: Уманського професійного ліцею;Уманського професійного аграрного ліцею; Уманського обласного музичного училища імені Порфирія Демуцького, Уманського агротехнічного коледжу Уманського НУС, Уманського гуманітарно-педагогічного  коледжу імені Т.Г.  Шевченка, Уманського медичного коледжу, Уманського національного університету садівництва, Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

У нашому місті є добра традиція напередодні відзначення Дня студента урочисто підводити підсумки молодіжних спортивних ігор  серед навчальних закладів І-ІІ, ІІІ-ІV рівнів  акредитації та ліцеїв. Нещодавно ця урочиста подія відбулась у спортивній залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Почесною грамотою Уманської міської ради був нагороджений викладач факультету фізичного виховання УДПУ Сергій Ільченко.

Переможцями та призерами серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації стали: 1 місце – колектив фізичної культури Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Т.Г. Шевченка; 2 місце – колектив фізичної культури агротехнічного коледжу Уманського НУС; 3 місце -  колектив фізичної культури Уманського медичного  коледжу.

Серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV  рівнів акредитації: 1  місце – колектив фізичної культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини; 2 місце – колектив фізичної культури Уманського національного університету садівництва.

Ми пишаємось успіхами спортсменів, які прекрасно представляють наш навчальний заклад та місто Умань в обласних, державних та міжнародних змаганнях. Міцно тримають студенти перемоги у вільній боротьбі, гирьовому спорті, настільному тенісі, веслуванні на байдарках і каное, футболі, боксі.

Посвідчення про почесне спортивне  звання «Майстер спорту України» були  вручені студентам факультету фізичного виховання університету, вихованцям відділення веслування на байдарках і каное Уманської ДЮСШ: Владиславу Карнауху та  Миколі Чаплоуцькому.

За активну участь у спортивному житті навчального закладу, популяризацію спорту серед молоді міста та з нагоди відзначення Дня студента грамотами відділу з питань фізичної культури і спорту Уманської міської ради були нагороджені: Людмила Ткаченко, Сергій Затуливітер, Олег Коновал, Іван Кравчук, Максим Попик, Владислав Шукайло.

Вітаємо переможців та бажаємо нових перемог!