Одразу два перших місця завоювали спортсмени нашого університету у змаганнях за програмою ХІІІ Універсіади Черкаської області серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації – з настільного тенісу та волейболу.

Честь університету на змаганнях з настільного тенісу захищали студенти Вадим Швидкий, Дмитро Лабай, Діана Голубєва з факультету фізичного виховання; Вікторія Члек з економічного факультету (тренер Сергій Пензай).

У ІІ турі Спартакіади з волейболу (чоловіки) команда нашого університету у складі В’ячеслава Тодорова, Ігоря Полуєва, Сергія Тенжицького, Вадима Римарчука, Олега Ткача, Миколи Розливана, Максима Яровенка, Романа Хміля, Ігоря Коханського, Олександра Чмира здобула переконливу перемогу з рахунком 3:0 і піднялася на верхню сходинку п’єдесталу змагань.

Ми раді успіхові наших тенісистів та волейболістів в Універсіаді, широ вітаємо з перемогою спортсменів та їх наставників, які дбають про зростання спортивних досягнень нашого університету.

Нехай ніколи не зраджують Вам душевні сили, не вичерпуються запаси Вашого здоров’я, оптимізму, натхнення!

Студрада