Щиро вітаємо студента 4 курсу економічного факультету Юрія Бобонича та його наукових керівників – д.е.н., професора, завідувача кафедри економіки підприємства, фінансів та туризму Музиченка Анатолія Степановича і к.е.н., професора кафедри економіки підприємства, фінансів та туризму Рєзнік Надію Петрівну з перемогою у Всеукраїнській студентській олімпіаді з дисципліни "Інвестування".

29-31 березня 2011 року в Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського проходив ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни "Інвестування".

Команда економічного факультету університету була представлена студентами 4 курсу Юрієм Бобоничем та Іваном Ніродою, які нагороджені подяками оргкомітету олімпіади. Серед 100 учасників Юрій Бобонич відзначений грамотою за перемогу у номінації «За ґрунтовне дослідження поставленої проблеми».

Вітаємо Юрія та Івана, їх наукових керівників з перемогою. Так тримати!