Відбулося підведення підсумків щорічного міського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді, котрий проводився традиційно за ініціативи відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради. Відзначення переможців пройшло у виконавчому комітеті міської ради.
З вітальними словами до майбутніх підприємців звернулась заступник міського голови Ольга Радченко, яка наголосила, що головна мета заходу – сприяння розвитку молодіжного підприємництва в місті, виявлення дійсно охочих і здатних до роботи в бізнесі молодих людей, всебічна їм допомога.
На розгляд експертної ради надійшло 20 бізнес-планів. Найкращих 10 робіт було представлено студентами вищих навчальних закладів міста.
Переможцем міського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді стала наша студентка Юлія Вигівська із бізнес-планом «Кворкінг-центр «Магеллан». Експертною радою також було відзначено роботу студента УДПУ Владислава Пулі «Надання поліграфічних послуг».
Бізнес-плани переможців будуть направлені для участі в обласному етапі конкурсу. Бажаємо нашим студентам успіху!