Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини – лідер вступної кампанії на Черкащині! Ця новина облетіла всі засоби масової інформації. Завдяки тому, що інформація Вступ-2015 доступна всім абітурієнтам та їх рідним, вітання про попадання до омріяного ВНЗ стала відома з блискавичною швидкістю.

Отже, підбито підсумки щодо загальної кількості заяв, поданих абітурієнтами до навчальних закладів Черкащини під час вступної кампанії -2015. Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини підтвердив свою популярність і затребуваність. Як і торік, до УДПУ від абітурієнтів надійшло найбільше заяв у порівнянні з іншими вузами області. Остаточні підсумки вступної компанії будуть підведені після видання наказів про зарахування на навчання. Наразі рейтинг ВНЗ Черкащини (за кількістю поданих заяв) виглядає наступним чином:

1) Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини - 9910;

2) Черкаський національний університет ім. Б.Хмельницького - 8220;

3) Черкаський державний технологічний університет - 6430;

4) Уманський національний університет садівництва – 4510;

5) Черкаський медичний коледж - 1920;

6) Черкаський державний бізнес-коледж - 1310;

7) Черкаський інститут банківської справи університету банківської справи - 1190;

8) Черкаський політехнічний технікум - 1010;

9) Черкаський інститут пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля націон. університету цивільного захисту України - 610;

10) Смілянський технікум харчових технологій національного університету харчових технологій - 610.