Почесне І місце та диплом І ступеня отримав студентський народний аматорський театр драми і комедії УДПУ на ХV Всеукраїнському фестивалі аматорських театрів та цирку, що проходив у м. Гостомель Київської області.
У фестивалі нашим театром була показана телевистава за мотивами п’єси І.Карпенка-Карого «Безталанна», яка визнана найкращою серед представлених робіт 18 театрів-учасників з різних куточків України.
Варто зазначити, що випускниця факультету початкової освіти, а нині викладач філологічного факультету Лариса Сауляк зайняла І місце серед читців конкурсу у номінації «Декламація».
Цікавинкою фестивалю став майстер-клас для всіх його учасників, який провели почесні члени журі.
Вітаємо, режисера студентського народного аматорського театру драми і комедії Наталію Алексєєву та учасників театрального дійства з перемогою, бажаємо творчих злетів та нових успішних проектів!