З 24 вересня по 4 жовтня у Фінляндії проходив Х Чемпіонат світу з вільної боротьби серед студентської молоді. У змаганнях брали участь представники 26 країн. Жіноча збірна України посіла І загальнокомандне місце, залишивши позаду збірні Японії та Польщі.

Надія збірної України, гордість нашого університету, студентка V курсу факультету фізичного виховання Марина Панчоха стала бронзовою призеркою Чемпіонату (тренер – Петро Кисленко).

Марину радо вітають ректор університету Наталія Побірченко та декан факультету Галина Безверхня

Марина почала займатися вільною боротьбою з 2004 року, ще навчаючись у Броварському вищому училищі фізичної культури. У 2008 році отримала звання Майстра спорту України і в цьому ж році стала студенткою факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Навчаючись в університеті і продовжуючи тренування, Марина Панчоха перемагає у змаганнях різного рівня: Міжнародний турнір «Тернове поле» (жовтень 2008 р., м. Тернопіль) – ІІІ місце; Міжнародний турнір І. Кулика (листопад 2008 р., м. Херсон) – ІІ місце; Міжнародний турнір на призи триразового Олімпійського чемпіона О. Медведя (листопад 2008 р., м. Біла Церква) – ІІІ місце; Міжнародний турнір Нікіфорова (грудень 2008 р., м. Донецьк) – ІІІ місце; Міжнародний турнір серед чоловіків і жінок (березень 2009 р., м. Мелітополь) – І місце; Чемпіонат України серед юніорів (квітень 2009 р., м. Харків) – ІІ місце; Чемпіонат України з вільної боротьби (грудень 2010 р., м. Біла Церква) – І місце; Чемпіонат України з вільної боротьби серед дорослих (січень 2011 р., м. Харків) – ІІІ місце; Чемпіонат України з вільної боротьби (квітень 2011 р., м. Черкаси) – І місце; Міжнародний турнір з вільної боротьби (травень 2011 р., м. Мелітополь) – ІІІ місце; Чемпіонат України (лютий 2011 р., м. Харків) – ІІІ місце; ІІІ Студентські спортивні ігри України серед ВНЗ ІІІ – ІV рівнів акредитації (травень 2012 р., м. Чернівці) – ІІ місце.

Такі значні результати сприяли зарахуванню Марини Панчохи у 2009 році до резерву збірної України з вільної боротьби, а 2012 року – до основного складу.

Зараз спортсменка готується на олімпійській базі «Конча-Заспа» (м. Київ) до Міжнародного турніру «Тернове поле», який відбудеться в місті Тернополі (19 – 24 жовтня 2012 р.).

Бажаємо Марині та її наставнику подальших успіхів і перемог!