Ось уже 17 століть поспіль закохані всього світу відзначають найромантичніше свято року – День святого Валентина. Цей день називають днем закоханих.

Традиційно і на технолого-педагогічному факультеті студенти святкують це свято. У цей день студентство факультету на чолі зі студентською радою організували конкурсну програму «На крилах любові». Участь у конкурсі взяли п’ять пар, які з легкістю долали любовні перешкоди на шляху до справжнього кохання.

Перемогу у конкурсній програмі отримали Люльченко Сергій та Цьосенко Ольга, які вибороли романтичну вечерю в піцерії «Челентано».

Ідіть на зустріч коханню, і хто знає, можливо, сьогодні стріла Амура із солодкою отрутою раптово наздожене вас і ваше серце ніколи не буде самотнім!